SHARE

Тут, у журналі FATE, ми провели великі дослідження в галузі бізнесу в Україні та за кордоном, і як вони працюють, і змушують вас найновіші ТИПИ ТА ТРИКСИ заробляти більше грошей на ваших підприємствах у 2018 році. Прочитайте нижче, щоб отримати більше інформації та зробити це найкращим. ДЕНЬ ВАШОГО ЖИТТЯ, ГАРАНТУЄТЬСЯ!

Порада 1: Незважаючи на подібність підходу до бізнесу між Україною та Європою, є також величезні відмінності. Зверніть увагу на чутливість у цій галузі.

Підказка 2: Україна офіційно є двомовною країною, і, коли це можливо, слід робити зусилля, щоб визнати мовну спадщину країни та ті, хто володіє цими мовами. Візьміть, наприклад, Канади.

Підказка 3: Україна заохочує багатоетнічний підхід до імміграційної політики. Культурне різноманіття визнається та поважається. Дуже ймовірно, що ви зустрінете людей з різноманітним культурним фоном.

Підказка 4: бізнес-структури значно відрізняються – робіть домашнє завдання перед контактною організацією перед відвідуванням.

Порада 5: Ділові зустрічі в Україні, як правило, більш формальні, ніж у США, наприклад, з більш стриманим підходом.

Порада 6: Люди чекають на слухання та слухання на зустрічах, незалежно від рангу чи статусу.

Підказка 7: Очікувана і поважана детальна підготовка до зустрічей – рішення, як правило, не приймаються до тих пір, поки не вийдуть всі факти.

Порада 8: стилі зв’язку зарезервовані та занижені, і існує підозра на гіперболу.

Порада 9: громадяни України є прямими у своєму комунікаційному стилі, і зазвичай вони можуть бути прийняті на номінальну вартість без необхідності спробувати розшифрувати та кодувати повідомлення.

Порада 10: Жіночі відвідувачі мають мати чимало проблем, що не мають проблем в українському бізнес-середовищі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here